Обігрівач автономний 8 кВт Kraft&Dele
Корпус виготовлено з листової сталі та покрито термостійким лаком.
Пристрій легкий і має ручку, завдяки якій його можна легко переміщати.
Термостат вимірює температуру повітря і контролює температуру навколишнього середовища. Двигун вентилятора не контролюється термостатом і працює, коли термостат відключає нагрівальний елемент. Самоврядний термовимикач вимкне нагрівач, щоб гарантувати безпеку в разі надмірного перегрівання. 20 см ідеально підходить для роботи з плитами великого формату або керамічними листами.

Характеристики:
- Бренд: KRAFT&DELE
- Модель: KD11780
- Тип: полум'яний обігрівач, електровентилятор.
- Потужність: 8 кВт
- Електроживлення: 230 В
- Струм: 15А
- Розміри упаковки: 46x31x36,5 мм.
- Вага: 9,5 кг
- РК-дисплей (індикація режиму роботи)
- Тиха робота
- Легко використовувати
- Електричне управління (в комплект входить пульт дистанційного керування)
- Легкий і практичний дизайн
- Опалювач WEBASTO 8 кВт KD11780
- Дистанційне керування
- Повітряний фільтр
- Спрямоване сопло
- Випускна труба гарячого повітря
- Вихлопна труба камери згоряння
- Впускний патрубок камери згоряння
- Глушник
- Силовий кабель 230 В/50 Гц
- Оригінальна упаковка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kanwod |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество режимов работы | 8 |
| Материал корпуса | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Тип установки | Напольный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Технические характеристики | |
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 7 080 ₴








