Міцна, оснащена інноваційною технологією обігріву та естетично виконана - нагрівальна парасолька Jupiter від Garden Point.
- Зберігання газових балонів
- Водонепроникний корпус
- Захист від перегріву
За:
- Нагрівальна парасолька Jupiter - це без запаху - горіння газу відбувається точно так само, як і в плиті.
- Буфер обміну на циліндр розташована в нижній частині парасольки.
- Колеса полегшують переміщення пристрою.
- Спеціальний навіс відповідає за рівномірний розподіл тепла, а також захищає від опадів.
- Корпус обладнання повністю водонепроникний.
- Передня решітка захищає від випадкового введення та опіків рук.
- Механічний запалювання генерує іскру при вмиканні.
Матеріали:
- Корпус був виготовлений з сталь нержавіючий та елементи з пластмаси штучний.
- Алюміній Рефлектор є нагрівальним елементом.
Приємно це чути!
- Нагрівальна парасолька Jupiter працює при підключенні стандартний балони з рідким газом пропан/бутан (11 кг).
- Крім того, ми пропонуємо придбати кришку радіатора.
Розміри товару
| |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5908224766267 |
| Артикул | GAP266 |
| Производитель | Garden Point |
| Вес (кг) | 16 |
| Висота (см) | 220 |
| Материал | Сталь з порошковим покриттям |
| Нагревательный элемент | алюмінієвий рефлектор |
| Нагрівальна поверхня | не більше 75 m2 |
| Радіус обігріву | 5 m |
| Сила | Регульована потужність 5 - 12 кВт |
| Споживання газу | 450 - 945 g/h |
| Тип газа | рідина (пропан, пропан/бутан) |
| Тип цилиндра | 11 kg |
| Тиск газу | 37 mbar |
| Цвет | Бронза |
| Час подачі 1 балона | 12 - 24 h |
| Ширина (см) | шапка 75 / основа 45 |
Информация для заказа
- Цена: 14 970 ₴













