Сірий бічний тент 200 x 300 см є незамінним елементом для ефективного захисту від вітру, сонця або поглядів сусідів.
- Міцна конструкція
- Поліефірна тканина
- водонепроникний
За:
- Тент можна легко адаптувати до різних погодних умов та уподобань користувача за допомогою регульований.
- Міцна алюмінієва конструкція гарантує стабільність і надійністьнавіть при сильному вітрі.
- Покрівельний матеріал простий в обслуговуванні чистотащо довше зберігає естетичний вигляд.
- Водонепроникний Поліуретанове покриття забезпечує додатковий захист від дощу та вологи.
- Ефективне розміщення намету захищає від ультрафіолетового випромінювання, створюючи комфортний простір для відпочинку.
- Завдяки простому монтажу та експлуатації, використання тенту легко і приємним для кожного користувача.
Матеріали:
- Міцний алюміній рама забезпечує надійну опору для тенту
- Висока якість поліестер тканина
Приємно це чути:
- Збірка дуже простий. Людина без досвіду може встановити тент всього за кілька хвилин.
Розміри товару
| |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5903981516438 |
| Артикул | GAP099 |
| Производитель | Garden Point |
| Высота | 200 см |
| Відкриття | інструкція |
| Граматика | 280 г/м2 |
| Діаметр труби (мм) | Вал 50 мм |
| Материал | Алюміній Поліестер 280 г/м2 |
| Розмір упаковки (см) | 204x19x10 |
| Ручка | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 300 см |
Информация для заказа
- Цена: 12 860 ₴













