Сірий бічний тент 185 x 300 см - це функціональне рішення, яке поєднує в собі захист від сонця, пилу і вітру, а також простий монтаж і експлуатацію.
- Поліефірна тканина
- Регульований
- водонепроникний
За:
- Тент має регульований довжина, що дозволяє адаптувати його до мінливих погодних умов та індивідуальних уподобань користувача.
- Тканина може бути легко чиститьсящо допомагає підтримувати естетичний вигляд навісу.
- Тент з тканини водонепроникний.
- Дизайн захищає від шкідливого впливу сонячних променів і поривів вітру, а також від поглядів сусідів.
- Тент зручний і прямо на службі.
Матеріали:
- Рама виготовлена з алюміній.
- Поліестер
Приємно це чути:
- Тент створений для простого і швидкий монтажякі ви можете зробити самі за кілька хвилин.
Розміри товару
| |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5903981516421 |
| Артикул | GAP098 |
| Производитель | Garden Point |
| Высота | 185 см |
| Відкриття | інструкція |
| Граматика | 280 г/м2 |
| Діаметр труби (мм) | Вал 50 мм |
| Материал | Алюміній Поліестер 280 г/м2 |
| Розмір упаковки (см) | 184x19x10 |
| Ручка | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Тип | Навес |
| Ширина | 300 см |
Информация для заказа
- Цена: 12 340 ₴













