Балконна маркіза розміром 250 x 130 см - ідеальне рішення для забезпечення не тільки захисту від сонця, але й приватності та комфорту під час відпочинку.
- Регульований
- Захист від ультрафіолетових променів
- Поліефірна тканина
За:
- Просте регулювання за допомогою кривошипа дозволяє легко висувати і втягувати тент.
- Забезпечує ефективне захист від дощу та шкідливих сонячних променів.
- Каркас тенту легкий, але міцний і стійкий. Він стійкий до корозії, надовго зберігаючи свій естетичний і стильний зовнішній вигляд.
Матеріали:
- Алюміній кадр.
- Обшивальна тканина виготовлена з поліестер.
Приємно це чути:
- Тент можна встановити простий та інтуїтивно зрозумілийбез необхідності залучення додаткових людей.
Розміри товару
| |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5903981516445 |
| Артикул | GAP101 |
| Производитель | Garden Point |
| Высота | регулюється від 2 до 3 м |
| Відкриття | за допомогою рукоятки |
| Глубина | 130 см |
| Граматика | 280 г/м2 з поліуретановим покриттям |
| Діаметр труби (мм) | 38 мм вал / 24 мм передня частина |
| Материал | Алюміній Поліестер 280 г/м2 |
| Рамка | Білий алюміній |
| Розмір упаковки (см) | 260x15.5x11 |
| Ручка | Алюминий |
| Ширина | 250 см |
Информация для заказа
- Цена: 12 420 ₴













