Алюмінієвий навіс для тераси San Diego від CoverTech буде корисним скрізь, де вам потрібен захист від дощу або сильного сонячного світла.
- Кріплення до стіни
- Алюмінієва конструкція
- Простий монтаж
За:
- Навіс знаходить багато застосувань. Його можна використовувати До обкладинки як місце для відпочинку, а також як навіс для автомобіля.
- Алюмінієва конструкція стійкий на утворення іржі.
- Монтаж буде виконано якісно 2 особи.
- Панелі на навісі розсіяне сонячне світлощо підвищує комфорт у спекотну погоду.
Матеріали:
- Скелет конструкції виготовлений з алюміній з порошковим покриттям.
- Навіс обшитий панелями полікарбонат товщиною 8 мм. Вони не б'ються і не піддаються впливу ультрафіолетових променів.
Приємно це чути!
- Навіс - це цілий рік. Витримує снігове навантаження до 100 кг/м2.
Розміри товару
| |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SAN |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5903981507634 |
| Артикул | CT001 |
| Будівельний матеріал | Алюміній |
| Вес (кг) | 72 |
| Висота (см) | 256 |
| Довжина (см) | 495 |
| Дозвіл на будівництво | Не обов'язково |
| Збірка | Доступно в магазині |
| Максимальне навантаження на дах | 100 kg/m2 |
| Надійність | Стійкість до вітру та снігу |
| Площа поверхні (м2 ) | 14,3 |
| Покрівельні роботи | Стільниковий полікарбонат 8 мм |
| Розмір допису | 100 x 40 мм |
| Розміри за запитом | Немає в наявності |
| Светопропускаемость | 80% |
| Состояние | Новое |
| Стійкість до вітру | 70 км/год |
| Ширина (см) | 291 |
Информация для заказа
- Цена: 100 470 ₴













