Проста, мінімалістична терасна пергола Lagos від Garden Point впишеться в будь-який сучасний сад. Вона легка, але при цьому стійка і міцна.
- Стабільна рама
- Простий монтаж
- Простий дизайн
За:
- Терасна пергола має решітчастий алюмінієвий дах.
- Рама має стабільний базу, а в комплект також входять шпильки збірка.
- Каркас має вигляд цілий рік і не вимагає демонтажу на зиму.
Матеріали:
- Ціле було зроблено з алюміній.
Приємно це чути!
- Матеріал перголи легко миється.
- Розмір жалюзі - 28 x 162 x 1,2 мм.
Розміри товару
| |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5903981516193 |
| Артикул | GAP690 |
| Производитель | Garden Point |
| Вес (кг) | 148 |
| Висота (см) | 250 |
| Висота при вході (см) | 235 |
| Водонепроникний | Нет |
| Довжина (см) | 400 |
| Запасні частини | Ми пропонуємо продаж запасні частини для павільйонів і пергол Garden Point |
| Збірка | Власні сили |
| Зовнішній інтервал між колонами | 302 см, 390 см cm |
| Кровельный материал | Алюміній |
| Материал рамы | Алюминий |
| Нижній колонтитул | 20 x 20 см |
| Переріз колони (мм) | 105 x 105 |
| Площа поверхні (м2 ) | 11,7 |
| Розміри за запитом | Немає в наявності |
| Состояние | Новое |
| Тип крыши | Плоский |
| Товщина крокв | 14 x 9 см (бічна балка) |
| Форма | 4-кутний |
| Цвет | Антрацит |
| Ширина (см) | 300 |
| Ширина на вході (пост до поста) | 282 см / 370 см |
Информация для заказа
- Цена: 132 470 ₴













