Бежева садова парасолька Piza від Garden Point не лише захистить вас від сонця, але й стане цікавим декоративним елементом вашого простору для відпочинку.
- Регулювання висоти та нахилу
- Захист від ультрафіолету
- Стійкість до корозії
За:
- Парасолька має щогла розміщена збокутому його можна легко додати до садового набору на відкритому повітрі.
- Кут нахилу навісу, як і його висота, може бути вільно налаштовуватипідлаштовуючи їх під кут падіння сонячних променів.
- Парасолька може бути розвернутися навколо своєї щогли.
- Матеріал парасольки захищає від ультрафіолетового випромінювання.
- Діаметр навісу має 3,5 m.
Матеріали:
- Рама виготовлена з міцного алюміній з порошковим покриттям.
- Матеріал навісу - міцний і довговічний поліестер вагою 250 г/м2.
Приємно це чути!
- До парасольки входить обкладинка для зберігання.
- Ноги додатково можуть бути якір в землю, вбиваючи в них кілочки або штирі.
Парасолька Garden Point бежева Pisa 3,5 м
Парасолька Garden Point бежева Pisa 3,5 м
Розміри товару
| |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5903981506941 |
| Артикул | GAP477 |
| База в комплекті | не |
| Производитель | Garden Point |
| Вес | 20 кг |
| Висота (см) | 255 |
| Диаметр | 350 мм |
| Діаметр стовпа | 77x53 мм |
| Количество спиц | 8 |
| Материал | Полиэстер |
| Мета | сонце |
| Нога | Сторона |
| Паличка | 77x53 мм |
| Рамка | з алюмінієвим порошковим покриттям |
| Регулювання кута нахилу навісу | Да |
| Розкриття парасольки | колінчастий |
| Толщина материала | 250 г/м2 |
| Форма навісу | круглий |
Информация для заказа
- Цена: 18 260 ₴













