Pisa від Garden Point - це велика парасолька з сучасним дизайном. Вона чудово підійде як аксесуар до садового набору для відпочинку.
- Проста установка
- Регульований навіс
- Захист від ультрафіолету
За:
- Парасолька Піза оснащена бічний щоглаЦе полегшує маніпуляції з навісом.
- Парасолька підлягає регулювання - положення навісу можна змінювати в залежності від кута нахилу сонця.
- Чудово. захищає від ультрафіолетового випромінювання.
- Діаметр навісу становить 3,5 метра.
- Парасолька обертається навколо 360° навколо власної осі.
Матеріали:
- Рама з порошковим покриттям виготовлена з алюміній.
- Навіс, в свою чергу, є поліестер.
Приємно це чути!
- До набору входить обкладинка за парасольку.
Парасолька Garden Point сіра Pisa 3,5 м
Парасолька Garden Point сіра Pisa 3,5 м
Розміри товару
| |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5908224765932 |
| Артикул | GAP255 |
| База в комплекті | не |
| Производитель | Garden Point |
| Вес | 20 кг |
| Висота (см) | 255 |
| Диаметр | 350 мм |
| Діаметр стовпа | 77x53 мм |
| Количество спиц | 8 |
| Материал | Полиэстер |
| Мета | сонце |
| Нога | Сторона |
| Паличка | 77x53 мм |
| Рамка | з алюмінієвим порошковим покриттям |
| Регулювання кута нахилу навісу | Да |
| Розкриття парасольки | колінчастий |
| Толщина материала | 250 г/м2 |
| Форма навісу | круглий |
Информация для заказа
- Цена: 20 060 ₴













