Відкрите приміщення, яким можна користуватися цілий рік, насолоджуючись близькістю природи - це ексклюзивна алюмінієва альтанка Ledro від Palram - Canopia.
- Алюмінієвий каркас
- Дах з полікарбонату
- Загальний розвиток
За:
- Альтанка Ledro - це розроблений з усіх боків. Він забезпечує окреме приміщення для захисту від усіх погодних явищ.
- Це мінімалістичний i позачасовий з точки зору дизайну.
- Покрівельні панелі показують опір стійкі до пошкоджень. Вони відмінно працюють при великих снігових навантаженнях (не тріскаються) і повністю блокують ультрафіолетові промені.
- Панелі мають покриття, яке з одного боку перепустки світлоа з іншого боку, це дає певні тінь в сонячний день.
- Альтанка має і те, і інше водостокиа також тригериякі дозволяють збирати дощову воду.
- Він має 2 пари дверей.
- Подвійний, ковзання двері замки з ключем.
- Вентилятор розташований на самому верху альтанки, забезпечує відмінну циркуляцію повітря.
Асамблея:
- Альтанка призначена для установки вручну - Потрібна допомога другої людини. Деталі для складання входять до набору.
- Поверхня, на якій ви плануєте розмістити конструкцію, повинна бути вирівняними і вирівнявся.
Матеріали:
- Алюміній Завершують конструкцію з'єднувачі з сталь оцинкований.
- Дах був зроблений з полікарбонат.
- Стіни - це акрил.
Приємно це чути!
Альтанка не вимагає дозвіл на будівництво.
Дізнайтеся, чому варто купити альтанку Ledro:
Відео з альтанкою Ledro Palram - Canopia
Розміри товару
| |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип | Навес |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 7290108136531 |
| Артикул | PAL704745 |
| Производитель | Canopia by Palram |
| Вес (кг) | 270 |
| Висота (см) | 295 |
| Висота при вході (см) | 203 |
| Водонепроникний | Да |
| Дизайн | Алюміній |
| Довжина (см) | 360 |
| Дозвіл на будівництво | Не обов'язково |
| Дополнительно | Для альтанки ми пропонуємо систему освітлення та додаткові двері з москітною сіткою. |
| Заповнювач для вікон | Акрил |
| Збірка | Власні сили |
| Колір обкладинки | Коричневий |
| Кровельный материал | Полікарбонат |
| Максимальне навантаження на дах | 100 kg/m2 |
| Материал рамы | Алюминий |
| Матеріал стін | Акрил |
| Надійність | Стійкість до вітру та снігу |
| Переріз колони (мм) | 55 x140 |
| Площа поверхні (м2 ) | 12,96 |
| Постановка на якір | Ми рекомендуємо прикрутити стійки і раму до основи. |
| Рекомендований субстрат | Вирівняна бетонна стяжка, бруківка або фундамент. |
| Розмір дверей (см) | 121x203 |
| Розмір упаковки (см) | 1. 250x72.5x27см 2. 296x75x10 3. 217x75x29 |
| Розміри за запитом | Немає в наявності |
| Стійкість до вітру | 90 км/год |
| Тип крыши | Чотиристоронній |
| Форма | 4-кутний |
| Ширина (см) | 360 |
| Ширина на вході (пост до поста) | 121 см |
Информация для заказа
- Цена: 244 360 ₴













