Теплиця з полікарбонату Oasis від Palram - Canopia не схожа на класичну споруду для вирощування рослин... Вона скоріше нагадує елегантну скляну альтанку.
- Полікарбонат + алюміній
- Швидка збірка
- 100% захист від УФ-випромінювання
Переваги:
- Теплиця з полікарбонату Oasis вирізняється своєю шестикутною формою та елегантним дизайном.
- Всередину ведуть двостулкові двері, які за необхідності можна зачинити на замок завдяки спеціальному тримачу на дверній ручці. Навісний замок не входить до комплекту.
- Збоку знаходиться вікно з жалюзі, що дозволяє регулювати приток свіжого повітря.
- Завдяки бічним листам всередину потрапляє до 90% світла. Натомість листи на даху пропускають 82% світла. Вся теплиця забезпечує повний захист від ультрафіолетового випромінювання.
- Інтегрована іригаційна система відводить надлишок вологи з теплиці.
- Теплиця характеризується стійкістю до погодних умов, таких як вітер чи сніг.
- Ринви та водостоки дозволяють відводити та збирати дощову воду.
- Важливим компонентом комплекту є готовий фундамент.
Збірка:
- Теплиця з легкістю збирається приблизно за 3-4 години – варто, натомість, скористатися допомогою другої людини. Завдяки зручній збірці з використанням модульних листів та чіткій і зрозумілій інструкції процес монтажу є швидким та приємним.
Матеріали:
- Рама, яку виготовлено з алюмінію, не піддається корозії і забезпечує конструкції належну стійкість.
- Прозорі листи призначені для стін, матові – для даху. Перші виготовлено з монолітного полікарбонату, другі – із стільникового полікарбонату. Цей матеріал, в принципі, стійкий до всіх видів пошкоджень.
- Фундамент виготовлено із оцинкованої сталі.
Варто це знати!
- На конструкцію також надається 5-річна гарантія.
- Діаметр теплиці становить 247,1 см.
Оазисна шестигранна теплиця з полікарбонату Palram - Canopia
Оазисна шестигранна теплиця з полікарбонату Palram - Canopia
Розміри товару
| |
| |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 7290108133837 |
| Артикул | PAL704053 |
| Производитель | Canopia by Palram |
| Будівельний матеріал | Алюміній |
| Вес (кг) | 56,6 |
| Висота (см) | 266,8 |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина (см) | 247,1 |
| Максимальная нагрузка | 75 кг/м2 |
| Матеріал стін | Полікарбонат |
| Монтаж панелей | Сліпони |
| Місце для навісного замка | Да |
| Надійність | Стійкість до вітру та снігу |
| Постановка на якір | Ми рекомендуємо закріпити раму на твердій поверхні або за допомогою анкерів, які можна придбати окремо. |
| Рекомендований субстрат | Вирівняний і вимощений ґрунт, бетонний або цегляний фундамент. |
| Розмір дверей (см) | 117 x 177,4 |
| Розмір упаковки (см) | 1x (175 x 66 x 21) |
| Светопропускаемость | 90% бічних панелей / 82% дахових панелей |
| Стійкість до вітру | 90 км/год |
| Тип поликарбоната | Прозорий Метт. |
| Товщина полікарбонату | 4 мм дах, 0,7 мм боки |
| Фундація | Оцинкована сталь (0,7 мм) |
| Час збірки | 2 особи 3-4 години |
| Ширина (см) | 213,2 |
Информация для заказа
- Цена: 49 380 ₴













