Завдяки надійній конструкції і зручній збірці теплиця Octave від Palram - Canopia є надзвичайно популярним вибором серед любителів садівництва.
- Полікарбонат + алюміній
- Двостулкові двері
- 100% захист від УФ-випромінювання
Переваги:
- Широкі двостулкові двері. Всередину легко заноситься найбільш громіздкий садовий інвентар. Низький поріг дозволяє зручно в'їхати всередину тачкою.
- На двосхилому даху розташовані 2 відкидні вікна, які забезпечують оптимальний рівень температури та вологості.
- Теплиця пропускає 90% світла, водночас повністю зупиняючи шкідливе ультрафіолетове випромінювання.
- По краях даху розташовані подвійні водостічні ринви. Вони дозволяють не тільки відводити, але й збирати дощову воду.
- Конструкція витримує сильний вітер та снігове навантаження.
- До комплекту входить готовий фундамент, який значно полегшує монтаж теплиці.
Збірка:
- Теплиця дуже проста в збірці. 2 людини виконаю роботу протягом 4-6 годин. Достатньо вставити листи в раму і дотримуватись інструкції.
Матеріали:
- Анодовані алюмінієві профілі утворюють каркас конструкції. Вони стійкі до вологи та температурних перепадів .
- Прозорі полікарбонатні листи характеризуються надзвичайною довговічністю – з плином часу вони не руйнуються і не втрачають колір.
- Фундамент виготовлено зі сталі (оцинкованої)
Варто це знати!
- На теплицю Octave надається гарантія 5 років.
Презентація теплиці Octave Palram - Canopia:
Презентація теплиці Octave Palram - Canopia:
Дізнайтеся, як встановити садову теплицю від Palram - Canopia:
Збірка теплиць Octave Palram - Canopia
Розміри товару
| |
| |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 7290103111472 |
| Артикул | PAL8X12#701942 |
| Производитель | Canopia by Palram |
| Будівельний матеріал | Алюміній |
| Вес (кг) | 71 кг |
| Висота (см) | 229 |
| Висота в козирку (мм) | 124 |
| Висота при вході | 192,5 cm |
| Водостоки | Да |
| Гарантія | 5 років |
| Дахове вікно (шт) | 2 |
| Двері з ручкою | Да |
| Довжина (см) | 367 |
| Максимальная нагрузка | 75 кг/м2 |
| Матеріал стін | Полікарбонат |
| Монтаж панелей | Сліпони |
| Місце для навісного замка | Да |
| Надійність | Стійкість до вітру та снігу |
| Площа поверхні (м2 ) | 8,87 |
| Постановка на якір | Ми рекомендуємо закріпити раму на твердій поверхні або за допомогою анкерів, які можна придбати окремо. |
| Рекомендований субстрат | Вирівняний і вимощений ґрунт, бетонний або цегляний фундамент. |
| Розмір дверей (см) | 114,5 x 192,5 |
| Розмір упаковки (см) | 1x (210,5 x 65 x 22,5) |
| Светопропускаемость | 90% |
| Стійкість до вітру | 75 км/год |
| Тип поликарбоната | Прозорий |
| Товщина полікарбонату | 0,7 мм суцільний |
| Фундація | Оцинкована сталь (0,7 мм) |
| Час збірки | 2 особи 4-6 годин |
| Ширина (см) | 244 |
| Ширина на вході | 114,5 см |
Информация для заказа
- Цена: 57 300 ₴













