Теплиця з полікарбонату Glory від Palram - Canopia ідеально підійде всім любителям вирощування квітів та овочів. Більш того, вона вирізняється естетичним оформленням, завдяки чому вона добре впишеться в найбільш охайну ділянку.
- Полікарбонат + алюміній
- 100% захист від УФ-випромінювання
- Висока світлопроникність
Переваги:
- Теплиця Glory – це цілорічна конструкція, стійка до типових для нашого клімату погодних умов – від сильного сонця до морозу і снігопаду.
- В передній частині теплиці знаходяться широкі вхідні двері з замком.
- 2 відкидні мансардні вікна з автоматичними відкривачами та 1 вікно з жалюзі дозволяють легко регулювати рівень вологості і температури всередині.
- Матові листи розсіюють сонячне світло і надають відмінний захист від ультрафіолетового випромінювання.
- Двосхилий дах надає додатковий простір, завдяки чому теплиця вирізняється комфортними умовами для праці, а високі рослини отримують достатньо місця для росту.
- Для відведення дощової води використовується інтегрована водостічна система.
- У комплект також входять фундамент і комплект для закріплення теплиці в ґрунті.
Збірка:
- Встановлення листів, які вставляються в стандартизовані профілі, та монтаж всієї конструкції займає приблизно 4-6 годин (із допомогою другої людини).
Матеріали:
- Алюмінієва рама теплиці дуже жорстка і стійка до корозії.
- Стіни та дах виготовлено з листів з небиткого стільникового полікарбонату товщиною 10 мм.
- Фундамент також стійкий до корозії – його виготовлено з гальванізованої сталі.
Варто це знати!
- На теплицю Glory надається гарантія 10 років.
Презентація продукту у відео:
Теплиця з полікарбонату Glory Palram
Розміри товару
| |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 7290108130140 |
| Артикул | PAL8x12#702208 |
| Производитель | Canopia by Palram |
| Будівельний матеріал | Алюміній |
| Вес (кг) | 127 |
| Висота (см) | 268,5 |
| Водостоки | Да |
| Гарантія | 10 років |
| Дахове вікно (шт) | 2 + жалюзійне вікно |
| Двері з ручкою | Да |
| Довжина (см) | 364 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг/м2 |
| Матеріал стін | Полікарбонат |
| Монтаж панелей | Сліпони |
| Надійність | Стійкість до вітру та снігу |
| Площа поверхні (м2 ) | 8,88 |
| Постановка на якір | Ми рекомендуємо закріпити раму на твердій поверхні або за допомогою анкерів, які можна придбати окремо. |
| Рекомендований субстрат | Вирівняний і вимощений ґрунт, бетонний або цегляний фундамент. |
| Розмір дверей (см) | 80,5 x 188 |
| Розмір упаковки (см) | 1 x (211 x 66 x 18); 1 x (243 x 55 x 14); 1 x (208 x 69 x 30) |
| Светопропускаемость | 79% |
| Стійкість до вітру | 100 км/год |
| Тип поликарбоната | Метт. |
| Товщина полікарбонату | 10 мм камерний |
| Фундація | Оцинкована сталь (0,7 мм) |
| Час збірки | 2 особи 4-6 годин |
| Ширина (см) | 244,5 |
Информация для заказа
- Цена: 118 170 ₴













