Під цією альтанкою з лінійки Dallas бренду Palram - Canopia може вмістити велику садову зону відпочинку, гідромасажну ванну або навіть басейн.
- Захист від ультрафіолету
- Дах з полікарбонату
- Цілорічний характер
За:
- Садова альтанка Даллас - це просторий, міцний і розроблений за планом прямокутник.
- Дах - це стійкий при ударі - незламний. Забезпечує захист від ультрафіолетового випромінювання.
- Будівлі не повинен підтримувати.
- Монтаж може бути виконаний власними силами - у 4-х людей.
Матеріали:
- Дах був виконаний з подвійних панелей полікарбонат.
- Каркас альтанки складається з алюміній.
- Кріплення виготовлені з лазерного різання оцинкований сталь.
Приємно це чути!
- Альтанку можуть використовувати цілий рік. Не потрібно розбирати його на зиму.
- До набору входить підготовлені для самостійного монтажу панелей і профілів.
- Альтанка має 10 років гарантії.
Дізнайтеся, чому варто купити альтанку Dallas Palram - Canopia:
Презентація продукту:
Розміри товару
| |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 7290108601954 |
| Артикул | PAL706083 |
| Производитель | Canopia by Palram |
| Вес (кг) | 202,5 кг |
| Висота (см) | 296 |
| Висота при вході (см) | 207,5 |
| Водонепроникний | Да |
| Гарантія | 10 років |
| Довжина (см) | 611,5 |
| Дозвіл на будівництво | Не обов'язково |
| Збірка | Доступно в магазині |
| Колір обкладинки | Антрацит |
| Кровельный материал | Полікарбонат |
| Максимальне навантаження на дах | 90 kg/m2 |
| Материал рамы | Алюминий |
| Надійність | Стійкість до вітру та снігу |
| Переріз колони (мм) | 180 x 180 |
| Площа даху (м2) | 22 |
| Площа поверхні (м2 ) | 22 |
| Постановка на якір | Ніжки з гвинтами в комплекті. |
| Рекомендований субстрат | Вирівняна бетонна стяжка, бруківка або фундамент. |
| Розміри за запитом | Немає в наявності |
| Светопропускаемость | 2% |
| Стійкість до вітру | 110 км/год |
| Тип крыши | Конверт |
| Форма | 4-кутний |
| Ширина (см) | 363,5 |
| Ширина на вході (пост до поста) | 544 см |
Информация для заказа
- Цена: 174 560 ₴













