Ексклюзивна альтанка для цілорічного використання. Ledro від Palram - Canopia - це інвестиція, яка з лишком окупить себе у вигляді затишного усамітнення - місця, де можна розслабитися і відпочити з книгою в руках, на шезлонгу або в джакузі.
- Алюмінієвий каркас
- Дах з полікарбонату
- Загальний розвиток
За:
- Альтанка Ledro - це повністю розробленийзахищаючи користувачів від зовнішніх факторів. Його можна використовувати самостійно від погода.
- Він був спроектований просто, позачасовий в стилі.
- Панелі покрівлі стійкий ударостійкі та не ламаються. Вони мають товщину 6 мм. Вони витримують навантаження сніг. Блокують ультрафіолетові промені на 100%.
- Спеціальне покриття на панелях перепустки світло денного світла навіть у похмурий день, а також дарує тінь в сонячні дні.
- Структура включає в себе водостоки i тригери водостічні труби.
- Альтанка має 2 пари дверей.
- Двері подвійний, ковзання, замикається з ключем. Їх можна розмістити на будь-якій стіні.
- На самому верху знаходиться вентиляторяка відповідає за циркуляцію повітря.
Асамблея:
- Комплект можна зібрати самостійно - участь буде обов'язковою 2 особи. Всі необхідні компоненти входять до складу набору.
- Перед початком робіт переконайтеся, що поверхня що дорівнює і досконало вирівняно.
Матеріали:
- Рама жорстка, суцільна алюміній. З'єднувачі та кронштейни виготовлені з сталь оцинкований.
- Дах був зроблений з полікарбонат.
- Стіни заповнені панелями акрил.
Приємно це чути!
- Немає дозволів на альтанки Ledro не це необхідний.
Презентація продукту у відео:
Ексклюзивна алюмінієва альтанка Palram Ledro - Canopia
Розміри товару
| |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип | Навес |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 7290108136524 |
| Артикул | PAL704744 |
| Производитель | Canopia by Palram |
| Вес (кг) | 233 |
| Висота (см) | 276 |
| Висота при вході (см) | 203 |
| Водонепроникний | Да |
| Довжина (см) | 295 |
| Дозвіл на будівництво | Не обов'язково |
| Дополнительно | Для альтанки ми пропонуємо систему освітлення та додаткові двері з москітною сіткою. |
| Збірка | Власні сили |
| Колір обкладинки | Коричневий |
| Кровельный материал | Полікарбонат |
| Максимальне навантаження на дах | 120 kg/m2 |
| Материал рамы | Алюминий |
| Матеріал стін | Акрил |
| Надійність | Стійкість до вітру та снігу |
| Переріз колони (мм) | 55 x140 |
| Площа поверхні (м2 ) | 8,7 |
| Постановка на якір | Ми рекомендуємо прикрутити стійки і раму до основи. |
| Рекомендований субстрат | Вирівняна бетонна стяжка, бруківка або фундамент. |
| Розмір дверей (см) | 121x203 |
| Розмір упаковки (см) | 1. 287x72.5x17.5 см 2. 296x75x10 3. 217x75x29 |
| Розміри за запитом | Немає в наявності |
| Стійкість до вітру | 90 км/год |
| Тип крыши | Чотиристоронній |
| Форма | 4-кутний |
| Ширина (см) | 295 |
| Ширина на вході (пост до поста) | 121 см |
Информация для заказа
- Цена: 182 380 ₴













