Теплиця Азалія розміром 3,08 х 5,5 м - ідеальне рішення для любителів садівництва. Завдяки міцній конструкції та високоякісним матеріалам ця теплиця є ідеальним місцем для вирощування вибагливих рослин.
- Стійкість до корозії
- Дахові вікна
- Сталевий фундамент
За:
- Теплиця - це стійкий від корозії.
- Теплиця має вбудовані водостоки для полегшення відведення дощової води та її використання для поливу рослин.
- Подвійні двері забезпечують легкий доступ до внутрішніх приміщень, що полегшує догляд за рослинами та роботу в саду.
- Дахові вікна дозволяють регулювати температуру і вологість всередині теплиці.
- Комплект містить вбудовані конструкції анкерні елементи. Вони підвищують стійкість конструкції в складних погодних умовах.
- Теплицю можна закрити під замкомтаким чином забезпечуючи додатковий захист від небажаного доступу.
Матеріали:
- Рама складається з анодованого алюміній профілі.
- Покриття з 4-міліметрового полікарбонатні листи.
- Фундамент виготовлений з оцинкована сталь.
Приємно це чути:
- Теплиця - це простий в установціщоб ви могли швидко розпочати свої садові проекти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5903981516544 |
| Артикул | CT032 |
| Производитель | CoverTech |
| Будівельний матеріал | Алюміній |
| Вес (кг) | 112 |
| Висота (см) | 249 |
| Висота в козирку (мм) | 157 см |
| Водостоки | так, інтегровано в профіль |
| Дахове вікно (шт) | 4 |
| Двері з ручкою | Нет |
| Довжина (см) | 548 |
| Максимальная нагрузка | 25 кг/м2 |
| Матеріал стін | Полікарбонат |
| Монтаж панелей | Сліпони |
| Місце для навісного замка | Да |
| Надійність | Стійкість до вітру та снігу |
| Площа поверхні (м2 ) | 16,87 |
| Постановка на якір | Ми рекомендуємо закріпити раму на твердій поверхні або за допомогою анкерів, які можна придбати окремо. |
| Рекомендований субстрат | Вирівняний і вимощений ґрунт, бетонний або цегляний фундамент. |
| Розмір дверей (см) | 150 x 186 |
| Розмір упаковки (см) | 1x (327 x 26 x 26); 1x (191 x 79 x 18) |
| Стійкість до вітру | 50 км/год |
| Теплична серія | Азалія |
| Тип поликарбоната | Метт. |
| Товщина полікарбонату | Камерний 4 мм |
| Фундація | Да |
| Час збірки | 2 особи 3-4 години |
| Ширина (см) | 308 |
Информация для заказа
- Цена: 94 480 ₴













