Зимовий сад Veranda від Palram привнесе у ваше життя новий вимір відпочинку. Вона дозволить вам відпочивати на терасі незалежно від погоди.
- Алюмінієва конструкція
- Дах з полікарбонату
- 100% захист від ультрафіолету
За:
- Зимовий сад "Веранда" обладнаний 3 подвійні розсувні дверіЇх можна закрити з обох боків. Вони гарантують фантастичну вентиляцію та легкий доступ ззовні.
- Продукт являє собою стійкий до будь-яких погодних умов - захищає від палючого сонця, дощу, граду, снігу та вітру.
- Збірка дуже простий і не вимагає підйому на дах.
Матеріали:
- Каркас складається з міцних профілів алюміній.
- Незламна полікарбонат панелі на даху - це вітростійкий до 120 км/год і витримувати навантаження сніг до 150 кг/м2 і гарантують повний захист від ультрафіолету.
- Прозорий, акрил стінові панелі також забезпечують захист від радіації, а також захистити від вітру.
Приємно це чути!
- Якщо ви не хочете кріплення самостійно - ви можете скористатися нашими послугами. За додаткову плату можливий професійний монтаж.
Подивіться відео нижче, щоб побачити, як збирається конструкція:
Будівництво зимового саду з полікарбонату Palram - Canopia SanRemo
Відео, що демонструє зимовий сад Veranda Palram - Canopia:
Зимовий сад Veranda Palram - Canopia
Розміри товару
| |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 7290108132588 |
| Артикул | PAL#703708 |
| Производитель | Canopia by Palram |
| Будівельний матеріал | Алюміній |
| Висота (см) | 213/310 |
| Гарантія | 10 років |
| Довжина (см) | 430 |
| Дозвіл на будівництво | Не обов'язково |
| Дополнительно | Для саду ми пропонуємо штори, систему освітлення та додаткові двері з москітною сіткою. |
| Збірка | Доступно в магазині |
| Максимальне навантаження на дах | 150 кг/м2 kg/m2 |
| Надійність | Стійкість до вітру та снігу |
| Площа поверхні (м2 ) | 11,47 |
| Покрівельні роботи | Полікарбонат |
| Розмір дверей (см) | 121x203 |
| Розміри за запитом | Немає в наявності |
| Светопропускаемость | 65% (дах) |
| Стійкість до вітру | 120 км/год |
| Товщина акрилу | 3 мм |
| Товщина полікарбонату | 8 мм |
| Ширина (см) | 298 |
Информация для заказа
- Цена: 183 670 ₴













