Просторий набір садових меблів від BICA дозволить вам розмістити до 8 осіб! Colorado 8 - це набір, що ідеально підходить для вечірок з сім'єю та друзями.
- Пластик
- Стійкість до погодних умов
- Подушки в комплекті
За:
- Садовий набір Colorado Apetito створений з урахуванням наступних особливостей 8 осіб. Він включає в себе 2 тримісні дивани, 2 зручних крісла і великий таблиця.
- Форма меблів абсолютно простийі декорований самим матеріалом, який на вигляд і на дотик нагадує натуральний ротанг. коса. Лише стільниця столу гладка (хоч і в клітинку), але її краї та ніжки також декоративно плетені.
- На спинках і сидіннях розташовані подушки.
- Опір Захист від сонця, вологи та пошкоджень є додатковою перевагою комплекту.
- Чистити меблі легко - вологим способом тканина достатньо, щоб позбутися плям і пилу.
Матеріали:
- Набір Colorado 8 виготовлений із пластику - імітація техноратан. Набір доступний у коричневому кольорі.
Приємно це чути!
- У зимовий період меблі слід зберігати відповідно до рекомендацій виробника - в кімната або в обкладинка.
- Ми рекомендуємо захищати подушки від дощу.
Розміри товару
| |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bica |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5908224764034 |
| Артикул | BCCOL8BR |
| Вес (кг) | 76 |
| Висота сидіння (см) | 35 |
| Глибина сидіння (см) | 48 |
| До набору входить | -2 тримісні дивани -2 місця -обідній стіл |
| Запасні частини | Ми пропонуємо продаж запасні частини до меблів Bica |
| Збірка | незалежний |
| Количество мест | 8 осіб |
| Колір подушок | вершки |
| Материал | Поліпропіленовий матеріал з текстурою технораттан |
| Мета | Дозвілля Обідня перерва. |
| Модульна конструкція | Да |
| Подушки в комплекті | сидіння та спинка |
| Поради щодо встановлення | Поглянь! |
| Прання подушок | при низькій температурі без центрифугування |
| Розмір отвору парасольки | 4 см |
| Розміри дивана | 188 x 57 x 64 cm |
| Розміри крісла | 74 x 57 x 64 cm |
| Розміри столу | 150 x 90 x 74 cm |
| Серія меблів | Колорадо |
| Тип коси | ефект техноратану |
| Товщина подушки | 4 см |
| Цвет | Коричневый |
Информация для заказа
- Цена: 70 130 ₴













