Набір Colorado Coffee Max 10 від Bica - це відповідь для тих, хто шукає зручний, місткий і простий в обслуговуванні набір.
- 10-місний
- Подушки в комплекті
- Журнальний столик
За:
- До набору входить: журнальний столик з прямокутним верхом і низькими ніжками, 2 великі дивани (на 4 особи кожна) та 2 крісла.
- Меблі - це стійкий стійкий до корозійних процесів - дуже добре витримує ультрафіолетові промені та вологість.
- Вони мають плетену поверхню, яка легко у прибиранні. Це матеріал, який не потребує просочень.
- Подушки сірого кольору. Вони м'які і призначені як для сидіння, так і під спину - для повного комфорту під час відпочинку.
Матеріали:
- Це набір з імітації техноратан.
Приємно це чути!
- Під час морозів, снігопадів та інших екстремальних погодних умов добре зберігати меблі в сухийзахищене місце.
-
Під час використання в сезон ми рекомендуємо захищати подушки від дощу.
Розміри товару
| |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bica |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5908224765765 |
| Артикул | BCCOL10ANT |
| Вес (кг) | 98 |
| Висота сидіння (см) | 35 |
| Глибина сидіння (см) | 48 |
| До набору входить | -2 чотиримісні дивани -2 місця -журнальний столик |
| Запасні частини | Ми пропонуємо продаж запасні частини до меблів Bica |
| Збірка | незалежний |
| Количество мест | 10 осіб |
| Колір подушок | сірий |
| Материал | Поліпропіленовий матеріал з текстурою технораттан |
| Мета | Дозвілля Кава |
| Модульна конструкція | Да |
| Подушки в комплекті | сидіння та спинка |
| Поради щодо встановлення | Поглянь! |
| Прання подушок | при низькій температурі без центрифугування |
| Розміри дивана | 57 x 244,5 x 64 cm |
| Розміри крісла | 57 x 74 x 64 cm |
| Розміри столу | 69,5 x 48 x 37 cm |
| Серія меблів | Колорадо |
| Тип коси | ефект техноратану |
| Товщина подушки | 4 см |
| Цвет | Антрацит |
Информация для заказа
- Цена: 72 880 ₴









