Елегантний обідній набір Kordoba від Garden Point з великим столом 260 см і вісьмома зручними стільцями - це відповідь на потреби власників терас і пивних барів.
- Скляна стільниця
- М'які сидіння
- Водонепроникність
За:
- Цей ексклюзивний набір може забезпечити меблі або стояти на відкритому повітрі.
- Він не піддається корозії, не вбирає вологу і не псується під впливом УФ-променів.
- Ноги мають пластикові кришки що дозволяє вирівняти стіл.
- Скляна стільниця легко миється.
- Стільці зручної форми, мають підлокітники та сидіння з подушками. Чохли застібаються на блискавку, тому їх легко знімати та прати.
Матеріали:
- Основою всіх елементів є алюміній.
- Яскрава коса пісочного кольору виготовлена з пластик.
- Верхня частина виготовлена з міцного загартоване скло.
Приємно це чути!
- Ніжки покриті фарбою, яка надає ефект дерев'яної обробки.
Ексклюзивний обідній набір з великим столом Cordoba на 8 персон Garden Point антрацит
Ексклюзивний обідній набір з великим столом Cordoba на 8 персон Garden Point антрацит
Розміри товару
| |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5903981505944 |
| Артикул | GAP059SD-8 |
| Производитель | Garden Point |
| Висота сидіння (см) | 41 |
| Глибина сидіння (см) | 46 |
| До набору входить | - 8 місць - Обідній стіл 260 см |
| Збірка | частково зібраний |
| Количество мест | 8 осіб |
| Мета | Обідня перерва. |
| Модульна конструкція | не |
| Отвір для парасольки | не |
| Подушки в комплекті | місце |
| Розміри столу | 260 x 115 x 75 cm |
| Розміри стільця | 63,5 x 65 x 80 cm |
| Серія меблів | Кордова |
| Тип верху | скло |
| Тип коси | круглий |
| Тип рами/конструкції | алюміній |
| Товщина подушки | 5 см |
| Цвет | Антрацит |
Информация для заказа
- Цена: 105 450 ₴













