Обідній набір Cordoba на 10 персон від Garden Point задовольнить потреби тих, хто шукає меблі, виготовлені з високоякісних матеріалів та з увагою до деталей.
- Стіл + 10 стільців
- Скляна стільниця
- Стійкість до погодних умов
За:
- Це великий набір підійде як для їдальні, так і для зони відпочинку.
- Меблі підходять для використання на відкритому повітрі. Не схильний до корозіїВони не жовтіють на сонці і не пліснявіють.
- Стільці такі ж зручні, як і крісла - вони мають право профіль спинкиподушки сидінь та підлокітники.
- Меблі легко чистяться самі по собі з ганчіркою та водою.
Матеріали:
- База з алюміній пов'язана з декоративний плетені білі пластмасинатхненний натуральним ротангом.
- Ноги вкриті біла фарба з текстурою дерева.
- Подушки пошиті з просочений проти води матеріалу.
Приємно це чути!
- Меблі також призначені для приміщення кейтеринг.
Розміри товару
| |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5903981506200 |
| Артикул | GAP427SD-10 |
| Производитель | Garden Point |
| Висота сидіння (см) | 41 |
| Глибина сидіння (см) | 46 |
| До набору входить | - 10 стільців - обідній стіл 260 см |
| Збірка | частково зібраний |
| Количество мест | 10 осіб |
| Материал | Ротанг |
| Мета | Обідня перерва. |
| Модульна конструкція | не |
| Подушки в комплекті | місце |
| Розміри столу | 260 x 115 x 75 cm |
| Розміри стільця | 63,5 x 65 x 80 cm |
| Серія меблів | Кордова |
| Тип коси | круглий |
| Тип рами/конструкції | алюміній |
| Товщина подушки | 5 см |
Информация для заказа
- Цена: 126 510 ₴













