Білий, елегантний навіс - чудове доповнення до сучасної тераси. Він захистить вас від сонця та дощу, водночас даючи змогу насолоджуватися відпочинком на природі в повній мірі.
- Алюмінієва конструкція
- Дах з полікарбонату
- 65% світлопроникності
За:
- Садовий навіс Feria призначений для притулитися до стіни будівля.
- Дах повністю прозорийі тому захист від дощупри цьому дозволяючи приплив світла.
- Розташований на даху дренажна система відводить дощову воду. Ви також можете самостійно додати жолоби, щоб спрямувати воду до водойми або саду.
- Стильний Дизайн добре поєднується з архітектурою саду. Її також можна використовувати як практичну гараж.
- Пергола була запечатанощоб гарантувати, що волога та інші забруднення не потраплять всередину зверху.
- Весь проект розроблений таким чином, щоб максимально спростити самостійна збірка. Завершено. деталі необхідний для встановлення та закріплення укриття на землі, входить до комплекту.
Матеріали:
- Навіс для тераси Feria виготовлений з алюміній пофарбовані порошковою фарбою в колір білий.
- Полікарбонат Панелі SUNPAL® (що утворюють дах) мають товщину 8 мм і практично не піддаються руйнуванню. Вони стійкі до негативного впливу сонячних променів і стійкість до високих снігових навантажень (до 150 кг/м2) та сильні пориви вітру (до 120 км/год).
Приємно це чути!
- Щоб полегшити організацію притулку - ви можете просто замовити приїзд нашої команди установка.
- Додаткові опції також включають pНатягування перголи за модулем довжини 1,81 m.
- Укриття також може бути обладнане 1 або 2 акрилові стіни - захищаючи від вітру.
У стандартних накриттях для патіо заповнювальні панелі кріпляться до брусків конструкції одна проти одної. В результаті між панелями утворюється щілина, через яку вода може просочуватися всередину накриття. Система оснащення компанії Palram - Canopia щільно фіксує наповнювач між брусками і таким чином запобігає проникненню води. Вбудована дренажна система збирає воду з обох боків перголи. Також можуть бути встановлені жолоби, які відводять дощову воду в сад або ставок.
Унікальна система ущільнення
Облицювання тераси з багатошарових панелей в основному схильне до проникнення пилу і вологи. Ця проблема особливо загострюється у випадку прозорих і напівпрозорих панелей. Існує два загальновідомих рішення цієї проблеми:
- Різні види стрічки з низькою адгезією.
- Зминання країв панелі і, таким чином, унеможливлення використання будь-якого алюмінієвого профілю.
Інноваційна система ущільнення компанії Palram - Canopia застосовує спеціальний високоефективний і стійкий до ультрафіолету матеріал. Матеріал наноситься таким чином, що не змінює форму панелі і дозволяє використовувати алюмінієві профілі, коли це необхідно. Матеріал пройшов випробування на стійкість до відшаровування, високих температур навколишнього середовища, впливу підвищеного УФ-випромінювання та впливу вологи протягом одного місяця без проникнення вологи.
Для тих, хто хоче отримати захист і комфорт у дощові та вітряні дні, Feria пропонує додаткову кришталево чисту бокову стінку. Вона виготовлена з алюмінієвого каркасу з порошковим покриттям і заповнена кришталево прозорими акриловими панелями марки PALGLAS, які можна встановити з обох боків перголи.
Покрівля терас не потребує обслуговування. Це також чудовий спосіб заощадити час і зусилля при створенні якісного навісу, який прослужить довгі роки.
Може бути розширити навіс, придбавши більше частин і з'єднавши їх за допомогою з'єднувача EZ LINK. Поєднуючи кілька частин виробу, можна отримати навіс в розміри від 6м до 18м. Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб отримати детальну пропозицію.

Товщина ніжок (стовпчиків), що підтримують навіс:
Зовнішні розміри колони складають 2100x80x40мм
Товщина листа, з якого виготовлений стовпчик, становить 2 мм
Відео показує навіс Feria Palram
Розміри товару
| |
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 7290103121310 |
| Артикул | PAL#702291bl |
| Производитель | Canopia by Palram |
| Будівельний матеріал | Алюміній |
| Вес (кг) | 128,5 кг |
| Виділений транспорт | Да |
| Висота (см) | 305 |
| Гарантія | Обмежено 10 роками |
| Довжина (см) | 425 |
| Дозвіл на будівництво | Не обов'язково |
| Дополнительно | Do zadaszenia proponujemy zasłony, ścianki boczne oraz system oświetleniowy. |
| Збірка | Власні сили |
| Максимальне навантаження на дах | 150 kg/m2 |
| Надійність | Стійкість до вітру та снігу |
| Площа поверхні (м2 ) | 17 |
| Покрівельні роботи | Полікарбонат |
| Розмір упаковки (см) | 1) 389 x 65 x 14,5 см 2) 389 x 65 x 14,5 см |
| Розміри за запитом | Немає в наявності |
| Светопропускаемость | 65% |
| Состояние | Новое |
| Стійкість до вітру | 120 км/год |
| Ширина (см) | 395 |
- Цена: 135 320 ₴













