Шикарний комплект меблів з техноротангу для саду дозволить вам організувати посиденьки з друзями і відпочити на свіжому повітрі.
- Для 7 осіб
- Пластик
- Стійкість до погодних умов
За:
- Комплект BICA складається з 3-місний диван, 2-місний диван, 2 місця i таблиця кава. Це дає в цілому 7 місць сидячи.
- Всі меблі характеризуються геометричнийМінімалістична форма. Technorattan коса у свою чергу легкий, ніжний і декоративний.
- Завершено подушки робить сидіння приємнішим. Вони мають знімний наволочки.
- Набір характеризується опір - до вологи та сонячних променів, а також до тріщин та інших пошкоджень.
- Меблі BICA також цінуються за те, що їх легко чистити за допомогою м'яких ганчіркою.
Матеріали:
- Створено з антрациту пластмаси штучний характеризується тривалим терміном служби.
Приємно це чути!
Зимове зберігання меблів повинно бути в кімната економічний, котедж сад або інше сухий місце, яке ізолює їх від екстремальних погодних умов.
Ми рекомендуємо захищати подушки від дощу.
Комплект меблів Colorado Coffee 7 техноротанг
Комплект меблів Colorado Coffee 7 техноротанг
Розміри товару
| |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bica |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5908224764140 |
| Артикул | BCCOL7ANT |
| Вес (кг) | 60 |
| Висота сидіння (см) | 35 |
| Глибина сидіння (см) | 48 |
| До набору входить | -двомісний диван -тримісний диван -2 місця -журнальний столик |
| Запасні частини | Ми пропонуємо продаж запасні частини до меблів Bica |
| Збірка | незалежний |
| Количество мест | 7-місний |
| Колір подушок | сірий |
| Мета | Дозвілля Кава |
| Модульна конструкція | Да |
| Подушки в комплекті | сидіння та спинка |
| Поради щодо встановлення | Поглянь! |
| Прання подушок | при низькій температурі без центрифугування |
| Розміри дивана | 131 x 57 x 64, 188 x 57 x 64 cm |
| Розміри крісла | 74 x 57 x 64 cm |
| Розміри столу | 69,5 x 48 x 37 cm |
| Серія меблів | Колорадо |
| Тип коси | ефект техноратану |
| Товщина подушки | 4 см |
| Цвет | Антрацит |
Информация для заказа
- Цена: 52 580 ₴












