Садові меблі з пластику також можуть бути елегантними! Комплект меблів Nebraska Apetito 8 від BICA є тому доказом.
- Для 8 осіб
- Стійкість до погодних умов
- Подушки в комплекті
За:
- Небраска призначена для 8 користувачів. У комплект входить великий стіл, 2 тримісні дивани та 2 крісла.
- Меблі характеризуються світлоале міцний конструкція та дизайн, сповнений простоти.
- Плоский подушки роблять сидіння приємнішим.
- Всі частини набору показують опір до атмосферних впливів, стирання та інших механічних пошкоджень.
- Забруднення легко видаляються за допомогою зволоженої ганчіркою або губка.
Матеріали:
- Антрацитовий пластик має декоративнийплетена структура.
Приємно це чути!
Набір слід зберігати в буфер обміну, обкладинка або кімната економічний.
Ми рекомендуємо захищати подушки від дощу.
Розміри товару
| |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bica |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5908224764171 |
| Артикул | BCNEB8ANT |
| Вес (кг) | 98 |
| Висота сидіння (см) | 35 |
| Глибина сидіння (см) | 48 |
| До набору входить | - два тримісні дивани - два крісла - обідній стіл |
| Запасні частини | Ми пропонуємо продаж запасні частини до меблів Bica |
| Збірка | незалежний |
| Количество мест | 8 осіб |
| Колір подушок | сірий |
| Мета | Дозвілля Обідня перерва. |
| Модульна конструкція | Да |
| Подушки в комплекті | місце |
| Прання подушок | при низькій температурі без центрифугування |
| Розмір отвору парасольки | 4 см |
| Розміри дивана | 188 x 57,5 x 79 cm |
| Розміри крісла | 75 x 57,5 x 79 cm |
| Розміри столу | 150 x 90 x 74 cm |
| Серія меблів | Небраска |
| Тип коси | ефект техноратану |
| Товщина подушки | 4 см |
| Цвет | Антрацит |
Информация для заказа
- Цена: 69 870 ₴











