Навіс для вхідних дверей 965x1987мм Навіс UF50 + сонцезахисна плівка ПК Навіс для вхідних дверей ПК лист + кронштейн ABS + Vevor
4 450 ₴
- В наявності
- Код: 710633
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Навіс VEVOR на двері та вікна

Цей навіс для французьких дверей забезпечує цілорічний захист від вітру, сонця, дощу, снігу та шкідливих УФ-променів.

Наш навіс постачається з чіткими інструкціями з фотографіями, які дозволяють заощадити час і енергію в процесі встановлення. Ми рекомендуємо, щоб установку проводили 2 людини, оскільки це спрощує як установку, так і збірку різних компонентів.

Завдяки використанню листів полікарбонату (ПК) товщиною 6 мм наші навіси легко витримують як крижану зиму, так і спекотне літо. Вони забезпечують захист від ультрафіолету та чудову світлопроникність.

Цей навіс ретельно виготовлено з алюмінієвих стовпів, які забезпечують щільне та безшовне з’єднання. Кожне з’єднання герметично закрите, щоб ефективно запобігти проникненню води навіть під час сильного дощу. Він забезпечує надійний захист Ваших дверей і вікон.

Навіс виготовлено з прозорих ПК-панелей, кронштейнів з АБС-пластику та монтажних стовпів із алюмінієвого сплаву, що забезпечує довговічну якість. Він стійкий до іржі та корозії та забезпечує тривалий захист від сильного вітру та сильного дощу.

Питання і відповіді
| Питання | Якого кольору дужки? |
| Відповідь | Воно чорне. |
Відгуки про товар
| Winni | |
| 4 | |
| Чудово за таку ціну | |
| minh | |
| 4 | |
| Чудово та чудово | |
| Terry L Highsmith | |
| 5 | |
| Легко зібрати. Легко встановити. | |
| Gauthier marie | |
| 5 | |
| livraison rapide - auvent pas encore installé - | |
| Steve | |
| 5 | |
| Працює добре! | |
| John Fanelle | |
| 5 | |
| Дуже гарно, гарно прикрашає будівлю | |
| P. L. Sansone | |
| 4 | |
| Я не міг використовувати цей виріб, але вважав, що тент виглядає чудово. Їх було легко зібрати. Однак я не міг їх використовувати, бо кріпильні скоби були занадто великими для тієї ділянки, де мені потрібно було його розмістити. | |
| monstein | |
| 5 | |
| ...і зручне співвідношення ціни та якості з бездоганними товарами. Я в захваті і дякую. | |
| Jennifer Nedvidek | |
| 4 | |
| Ми встановили кондиціонер у нашому новому будинку, і через ухил даху та звис, а в Мічигані багато снігу, ми встановили його зверху. Працює добре. | |
| Vanessa B. | |
| 4 | |
| Було занадто вузько для дверей. Довелося повернутися. | |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vevor |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникний | Рівень 4 |
| Захист від сонця | UF50+ |
| Колір | Прозоре лезо/чорний кронштейн/сріблясте з'єднання |
| Матеріал | Пластик |
| Номер моделі вироби | CZPC40X80T |
| розмір товару | 965 x 1987 мм (38 x 78 дюймів) |
| Стан | Нове |
| Вага нетто | 4,85 кг (10,7 фунтів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 450 ₴













