Описание
Könnyű, kényelmes és egyszerűen tisztítható - az olasz BICA márka Nebraska Coffee 5 technorattan garnitúrája kiváló választás a teraszra és a kertbe. Gyorsan értékelni fogja dekoratív stílusát és számos praktikus funkcióját.
- Műanyag
- Ellenállás a légköri viszonyokkal szemben
- Ülőpárnák
Еленьок:
- A Nebraska Coffee 5 garnitúra lehetővé teszi az egész család számára a pihenést. A garnitúra 2 fotelből, egy dohányzóasztalból és egy széles, háromszemélyes kanapéból Хорошо.
- A минималистичный киалакитаснак köszönhetően a garnitúra könnyen illeszthető a különböző stílusokhoz.
- Ez a modell tökéletesen illeszkedik más műanyag bútorokhoz.
- Az ülések párnái kényelmet biztosítanak a felhasználók számára.
- A construció тартос эс... ellenáll a sérüléseknek.
- Az anyag tisztítása rendkívül egyszerű - elég egy nedves ронґі..
Аньягок:
- Az Nebraska Coffee 5 kanapé teljes egészében műanyagból -. technorattanpain készült barna színben.
Jo tudni!
- A téli időjárási körülmények kedvezőtlenül befolyásolhatják a bútorok élettartamát. Ezért a szezon után érdemes valamilyen helyiségben vagy egy speciális хузатбан tárolni.
Особенности товара
| | Привлекательный дизайн
|
| | Мягкие подушки
|
| | Свобода композиции
|
| | Надежность
|
| | Легкая сборка
|
| | Простота ухода
|
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bica |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 64 |
| Висота сидіння (см) | 35 |
| Глибина сидіння (см) | 48 |
| До набору входить | - тримісний диван - два крісла - журнальний столик |
| Запасні частини | Ми пропонуємо продаж запасні частини до меблів Bica |
| Збірка | незалежний |
| Цвет | Коричневый |
| Колір подушок | вершки |
| Количество мест | 5 осіб |
| Материал | Поліпропіленовий матеріал з текстурою технораттан |
| Мета | Дозвілля Кава |
| Модель/Артикул | BC9068BR |
| Модульна конструкція | Да |
| Подушки в комплекті | місце |
| Прання подушок | при низькій температурі без центрифугування |
| Розміри дивана | 188 x 57,5 x 79 cm |
| Розміри крісла | 75 x 57,5 x 79 cm |
| Розміри пакунка (см) | 120 x 70 x 70 |
| Розміри столу | 69,5 x 48 x 37 cm |
| Серія меблів | Небраска |
| Тип коси | ефект техноратану |
| Товщина подушки | 4 cm |
Информация для заказа
- Цена: 26 890 ₴












Отправка с 09 мая 2026
