Описание
Оснащена москитной сеткой садовые качели Walencja от Garden Point – это предложение для самых требовательных пользователей.
- För 3 personer
- Medföljande myggnät
- Mjuka sittdynor
Trädgårdsgunga med myggnät - fördelar:
- Gungan kan omges helt med myggnät, vilket skyddar mot bland annat mygg, flugor, bin och andra insekter.
- Möjlighet att fälla ut gungan och använda den som en säng.
- Mjuka sitt- och ryggdynor är fästa med snören, så att de inte glider på konstruktionen.
- Hängande tyg på dynornas framsida har dekorativa egenskaper och skyddar även benen från att röra vid stålramen.
- Kapellet ger skydd mot solen och även mot regn.
Trädgårdsgunga med myggnät - material:
- Konstruktionen är gjord av pulverlackerat stål.
- Kapellet är gjort av kraftigt polyestertyg, liksom sittdynorna.
Bra att veta!
- Maximal belastning för gungan är 300 kg.
Особенности товара
| | Реализация
|
| | Стальные пружины и крючки
|
| | Москитная сетка на молнии
|
| | Нескользящие ножки
|
Узнайте, почему стоит приобрести садовую качели Valencia Garden Point:
Презентация садовых качелей Valencia
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Garden Point |
| Будівельний матеріал | Сталь |
| Вес (кг) | 46 |
| Висота (см) | 167 |
| Высота спинки | 52 см |
| Глибина сидіння (см) | 50 |
| Граматика | 160 г/м2 |
| Довжина (см) | 120 |
| Запасні частини | Ми пропонуємо продаж запчастини до гойдалок Garden Point |
| Колір подушок | світло-сірий |
| Колір сидіння | Грей. |
| Кількість людей | 3 |
| Максимальная нагрузка | 300 kg |
| Материал навеса | Поліестер |
| Материал сиденья | Полиэстер |
| Модель/Артикул | GAP369 |
| Переріз колони (мм) | 48/32/28/16 |
| Розкладне сидіння | Да |
| Розміри пакунка (см) | 1x(180x57x33) |
| Товщина подушки | 8 см |
| Ширина (см) | 225 |
| Ширина сидіння (см) | 175 |
Информация для заказа
- Цена: 23 200 ₴












Отправка с 09 мая 2026
