Геймерське крісло Diablo X-One Horn чорно-синє
Diablo X-One Horn вразить Вас своїм дизайном і комфортом сидіння. Динамічний дизайн у спортивному вигляді поєднується з дуже високим рівнем ергономіки. Це крісло має все, щоб змінити звичайне місце перед столом у феноменальний простір для геймера. Саме тому ми представляємо Вам геймерське крісло Diablo X-One Horn.
Елегантний і водночас хижий дизайн викликає приємні відчуття, викликає емоції та підвищує задоволення від гри. Позачасовий дизайн, який поєднує в собі класику з авангардними деталями впишеться в будь-якому інтер'єрі.
Ви заслуговуєте на все найкраще, тому крісло для геймерів X-One Horn має все, щоб захистити Ваш хребет.
Саме тому крісло Diablo X-One Horn має:
- Підголівник, який забезпечує комфорт і підтримує шийний відділ хребта;
- Широка й еластична спинка з поперековою подушкою;
- Регульовані підлокітники вгору-вниз;
- Регульоване сидіння;
- Система TILT: дає змогу ідеально пристосовувати крісло до висоти користувача, висоти столу, м'якому гойданню, а також розкладання крісла до положення лежачи.
Пакет ергономічних рішень гарантує Вам повний комфорт, зручність і здорове положення перед екраном — навіть під час тривалого проведення за комп'ютером.
Додаткові переваги:
- Оббивка виготовлена з високоякісної екошкіри, яку ви можете легко підтримувати в ідеальній чистоті;
- Гумові колеса ефективно захистять вашу підлогу від постійних слідів і подряпин.
Порівнюючи з моделлю X-One, X-One Horn має регульовані підлокітники, які регулюються вгору та вниз. Також вирізняється дизайн підголівника, він більше схожий на рогатки.
Ця унікальна модель доступна в декількох колірних варіантах, що дає змогу без проблем підібрати крісло для будь-якого кольору інтер'єру. Сподобається особливо тим клієнтам, які шукають цікавих і дизайнерських рішень, які дадуть змогу оживити інтер'єр їхніх будинків і офісів.
Технічні характеристики
- Колір: чорно-синій
- Матеріал: екошкіра
- Модель: Diablo X-One Horn
- Призначення: для офісу, для гравця, до комп'ютера
- Вага: 23 кг
- Макс. вага користувача: 120 кг
Розміри
- Ширина сидіння: 37-45 см
- Глибина сидіння: 51 см
- Загальна висота: 129-139 см
- Висота сидіння: 47-54 см
- Розміри сидіння: 51 см x 51 см
- Висота від підлоги до підлокітників: 66-78 см
- Ширина між підлокітниками: 63 см
- Висота спинки: 89 см
- Крісло забезпечує комфорт для людей зростом від 145-200 см
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Diablo Chairs |
| Висота крісла | 129 - 139 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткові характеристики | Максимальне навантаження: 120 кг; Поперекова подушка; Підтримка шиї і голови; Ергономічна бічна підтримка; Механізм гойдання; Система TILT; Висота від підлоги до сидіння: 50 - 60 см; Обрезинені колеса |
| Корпус | Метал, пластмаса |
| Оббивка | Екокожа HD |
| Підстава | Хрестовина з роликами |
| Особливості | Підлокітники; Механізм гойдання; Підголівник; Поперекова подушка; Механізм фіксації; Можливість розкласти крісло в положення "лежачи" |
| Розміри сидіння | 51 х 51 см |
| Розміри спинки | Висота: 89 см |
| Регулювання | Висота сидіння; Висота підлокітників; Кут нахилу спинки; Висота поперекової подушки |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Геймерські крісла |
- Ціна: 13 340 ₴










