Опис
Ласкаво просимо,
Предмет продажу стіл транспортувальний із ношами зі стільницею з високоякісної неіржавкої сталі.
Багато років займається імпортом обладнання для клініки та ветеринарних кабінетів. Ми тісно співпрацюємо з ветеринарами, консультуючись із медичною спільнотою з пропонованого обладнання.
Пропонований нами транспортний стіл із ношами дуже часто використовується лікарями, особливо в ситуаціях, коли необхідно транспортувати хворого.
Необхідний під час перевезення тварин, особливо після дорожньо-транспортних пригод і оперативних втручань
Транспортний стіл із ношами.
верхня частина з неіржавкої сталі, ручки для кріплення ножиок, ноші обладнані ременями для кріплення тварини, ноші виготовлені зі стійкого до стирання ПВХ, а сітка, що покриває пацієнта, виготовлена з армованого поліестеру.
Наш візок із ношами дуже часто використовується ветеринарами під час перевезення тварин.
Завдяки співпраці з медичною спільнотою візок був обладнаний ношами з ременями для безпечного перевезення тварин. Прогумовані колеса з фіксатором забезпечують безпроблемну поїздку.
Можливе ручне регулювання висоти.
Опціонально до стільниці можна прикріпити підставку для інфузійних рідин. Регульована висота забезпечує максимальний комфорт для роботи ветеринара. Стійкий до дезінфікувальних засобів верх виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі.
Міцна конструкція дає змогу навантажувати стіл до 150 кг. Оптимізовані розміри верху дають змогу перевозити як дрібних, так і великих тварин.
Стіл має сталеву конструкцію, покриту порошковою фарбою, стійкою до відколів і подряпин. База має чотири гумові колеса, які можна зафіксувати.
Надійність і водночас можливість складання пристрою дає змогу легко переміщати його за потреби або зберігати, коли він не використовується.
Все це легко тримати в чистоті.
Специфікація:
стільниця: 120 см x 60 см
висота столу: 32 см - 108 см
спосіб регулювання висоти столу: ручний
тримачі для кріплення ношів
ножиці з регульованими ременями
Макс. навантаження: 150 кг
вага пристрою: 50 кг
Увімкнено:
- транспортний стіл
- транспортувальні ноші з засувками
- Технічна й експлуатаційна документація
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8718475874874 |
| SKU | 170170 |
| Висота від підлоги | 77 см |
| Загальний розмір | 105 x 61,5 x 160 см Д х Ш х В |
| Макс. навантаження | 60 кг |
| Матеріал столу | МДФ з гумовою поверхнею |
| Розмір стільниці | 91 х 61 см Д х Ш |
- Ціна: 54 550 ₴






