Опис
ТЕЛЕЖКА ДЛЯ СОБАК І КОТ TRANSPORTER On Wheels InnoPet
InnoPet Buggy Avenue — це коляска, яка забезпечує вашому вихованцю чудові умови для пересування — три колеса, повідець для кріплення, кишені для аксесуарів і дощовик. Все це змусить вашого собаку або кішку почуватися в ньому як удома! Висока ручка також забезпечує вдосталь місця для ніг, що дає змогу комфортно ходити.
Особливості продукту:
- Колір чорно-сірий
- Поворотне переднє колесо з амортизаторами
- Гальма в задніх колесах
- Кошик для зберігання на змійці
- Двостороння вставка, яку можна прати в машині
- Повідець для хатніх тварин
- Він складається для зручності зберігання, а складання не вимагає інструментів.
- Дощовик у комплекті
Специфікації продукту:
- Вага продукту: 6 кг
- Максимальне навантаження: 11 кг
- Розміри транспортної камери: 54х56х28 см.
- Розміри коляски в складеному вигляді: 95х43х94 см.
- Розміри коляски в складеному вигляді: 85х43х38 см.
- Діаметр колеса: 5,5 дюйма
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8720286204955 |
| SKU | 171020 |
| Довжина ручки | 50 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Матеріал | Тканина, метал |
| Розміри | 40 x 25 x 55 см Д х Ш х В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 930 ₴






