Опис
Ibiyaya Transporter Stroller Astro Go Lite для собак і кішок синя No FS1732-B
Багатофункціональне перенесення та візок в одному, для тварин до 8 кг.
Переноска для собак із компактними розмірами, завдяки чому легко поміщається між сидіннями в громадському транспорті. Підходить для більшості автомобільних багажників. Передні колеса обертаються на 360 градусів, задні колеса обладнані гальмом.
Комфорт і безпека Transporter виготовлений із водонепроникного й ударопоглинального матеріалу. Завдяки сітці з боків собака всередині має дуже гарну вентиляцію й огляд. Завдяки повідцю для кріплення вихованця немає ризику, що він вистрибне з перенесення. У гарну погоду ви можете відстебнути передню частину капюшона, щоб підвищити комфорт вихованця.
Основні характеристики: призначений для хатніх тварин до 8 кг.
переднє колесо поворотне на 360 градусів
задні колеса обладнані гальмом
знімна рама на колесах із висувною телескопічною ручкою
унікальний дизайн і естетичне виготовлення
дуже низька вага
водонепроникний і ударопоглинальний матеріал
легко утримувати в чистоті
гарна вентиляція й огляд завдяки сітчастим вставкам із боків
складаний для зручного зберігання
відкритий передній отвір для кращої видимості
практична кишеня для дрібниць
пристібна вставка в нижній частині переноски, до якої можна легко прикріпити гігієнічну прокладку/килимок
продуманий дизайн
Специфікації продукту:
довжина х ширина х висота салону 38 см х 31 см х 43 см
довжина х ширина х висота візка 57 см х 44 см х 94 см
довжина х ширина х висота в складеному вигляді 44 см х 31 см х 80 см
вага транспортера: 4,2 кг
аксесуари: знімна вставка, знімний плечовий ремінь, два повідці для кріплення вихованця
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8720286204948 |
| SKU | 171019 |
| Довжина ручки | 50 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Матеріал | Тканина, метал |
| Розміри | 40 x 25 x 55 см Д х Ш х В |
- Ціна: 5 650 ₴




