Розкладний Туристичний Столик і 4 Стільці Набір Зелений Алюміній
Цей комплексний туристичний столовий набір складається з 1 стола та 4 стільців. Він вирізняється розкладною конструкцією і має зручну ручку для перенесення, тож ідеально підходить для використання на кухні або терасі, а також на пікніках та в походах.
Туристичний столовий набір має незначну вагу. Ручка для перенесення дозволяє з легкістю взяти стіл з собою, коли ви вирушаєте на пікнік або в похід. Завдяки міцній конструкції вантажопідйомність цього туристичного столика досягає 30 кг. Завдяки металевому каркасу та міцним поліпропіленовим стільниці та стільцям набір надзвичайно стійкий та витривалий. На поверхні столика передбачено отвір для парасолі, таким чином ви можете використовувати його разом із парасолькою та створити прохолодний затінок.
Для зручності транспортування та зберігання стіл і стільчики можна компактно скласти.
Характеристики:
- Колір: Зелений
- Матеріал: Сталевий каркас + поліпропіленова стільниця/стільці + алюмінієві ніжки
- Розмір стола: 85,5 x 65 x 67 см (Д х Ш х В)
- Розмір стільчика: 30 х 27 х 40 см (Д х Ш х В)
- Допустиме навантаження на стіл: 30 кг
- Допустиме навантаження на стільчик: 100 кг
- Складається для зручного транспортування та зберігання
- З ручкою для перенесення
- EAN:8718475906858
- SKU:41456
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8718475906858 |
| SKU | 41456 |
| Допустиме навантаження на стіл | 30 кг |
| Допустиме навантаження на стільчик | 100 кг |
| Матеріал | Сталевий каркас + поліпропіленова стільниця/стільці + алюмінієві ніжки |
| Розмір столу | 85,5 x 65 x 67 см Д х Ш х В |
| Розмір стільчика | 30 х 27 х 40 см Д х Ш х В |
- Ціна: 1 930 ₴









