Опис
sigma-market.com.ua
Складана коляска для собак і кішок 3 в 1 Ibiyaya Carrier
Ви часто подорожуєте й хотіли б взяти із собою свого вихованця? Тоді коляска Ibiyaya Trifold Travois може бути саме тим, що ви шукаєте. Залежно від ваших потреб він може виконувати 3 різні функції: коляски, переноски або автокрісла. А після поїздки його можна скласти однією рукою. Цей неймовірний комфорт поєднується з оригінальним дизайном.
Практична, компактна та зручна коляска Travois. Він неодмінно стане нерозлучним супутником у ваших поїздках із пухнастим другом!
Особливості продукту:
sigma-market.com.ua
- Незвичайний м'ятний колір
- Призначений для хатніх тварин вагою до 15 кг.
- Дуже легка, важить 6,5 кг (переноска 2 кг, рама коляски 4,5 кг).
- Потрійна система складання дає змогу колясці займати обмаль місця.
- 2 повідці для кріплення вихованця для безпеки
- Знімні елементи, що надають жорсткість перевізнику. Після їх зняття переноску можна скласти.
- Знімна тканина візка та знімна вставка.
- Регульований плечовий ремінь, якщо ви хочете носити люльку в руці або повісити її на плече.
- Кошик для зберігання внизу
- Підвісні задні колеса з гальмами
- Використовувані матеріали відповідають стандарту SGS для колясок, коляска відповідає вимогам стандарту безпеки ЄС для колясок EN1888.
Специфікації продукту:
- Максимальне навантаження: 15 кг
- Загальна вага: 6,5 кг; (переноска 2 кг, рама коляски 4,5 кг)
- Розміри транспортної камери: 48х28х45 см.
- Розміри складеної коляски: 76,5х48х103 см.
- Розміри складеної коляски: 48х33х61 см.
- Аксесуари: бантик x2, знімна вставка, підставка для напоїв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrier |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8720286204948 |
| SKU | 171019 |
| Довжина ручки | 50 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Матеріал | Тканина, метал |
| Розміри | 40 x 25 x 55 см Д х Ш х В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 450 ₴







