Міцна конструкція Нагрівальна парасолька марки Garden Point Jupiter виготовлений з міцного сталевого сплаву. Призначена як для приватних, так і для ресторанних терас.
- Зберігання газових балонів
- Колеса для легкого переміщення
- Інноваційна технологія опалення
За:
- Нагрівальна парасолька не виділяє ніяких запахів! Вона горить так само, як і побутова газова плита.
- Нижня частина парасольки має такі особливості буфер обміну на циліндр зрідженим нафтовим газом.
- На задній панелі знаходиться колеса для легкого переміщення пристрою.
- Навіс має відповідну форму для того, щоб рівномірно розповсюджувати тепло i захистити радіатор погодними умовами.
- Справа в тому, що водонепроникний.
- Пристрій також оснащений спеціальними захист від перегріву.
- На передній частині знаходиться решіткатак, щоб вставити руку було неможливо. Це запобігає можливим опікам.
- Крім того, пристрій Виглядає чудово. в темряві, висвітлюючи полум'я.
- У ньому також є механічне запалювання - при натисканні запалювач генерує іскру.
Матеріали:
- Корпус виготовлений з високоякісних матеріалів сталь і дрібні деталі від пластмаси штучний.
- Нагрівальним елементом є алюміній в центрі уваги.
Приємно це чути!
- Нагрівальна парасолька призначена для стандартний 11-кілограмовий балон пропану/бутану.
- Крім того, ми пропонуємо придбати кришку радіатора.
Розміри товару
| |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 05903332903740 |
| Артикул | GAP133 |
| Виробник | Garden Point |
| Вага (кг) | 16 |
| Висота (см) | 220 |
| Матеріал | Сталь з порошковим покриттям |
| Нагрівальний елемент | алюмінієвий рефлектор |
| Нагрівальна поверхня | не більше 75 m2 |
| Радіус обігріву | 5 m |
| Сила | Регульована потужність 5 - 12 кВт |
| Споживання газу | 450 - 945 g/h |
| Тип газа | рідина (пропан, пропан/бутан) |
| Тип циліндра | 11 kg |
| Тиск газу | 37 mbar |
| Колір | Чорний |
| Час подачі 1 балона | 12 - 24 h |
| Ширина (см) | шапка 75/основа 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 260 ₴













