Стильна маркіза для тераси кремового кольору - ідеальне рішення, щоб надати вашій терасі не тільки елегантності, але й ефективного захисту від сонця та ультрафіолетових променів. Вона допоможе створити затишне місце для відпочинку в спекотні дні.
- Ручне регулювання
- Поліефірна тканина
- Алюмінієвий каркас
За:
- Тент - це стильний оздоблення, що надає терасі неповторного характеру.
- Це можна зробити за допомогою ручне регулювання затінення за допомогою кривошипа.
- У комплект входить декоративна накладка, яка не тільки додає елегантності, але й полегшує дренаж будівництва.
- Тентова тканина забезпечує захист від ультрафіолетових променів і дощу.
Матеріали:
- Рама з порошкового покриття алюміній.
- Поліестер покривна тканина.
Приємно це чути:
- Тент може бути легко і швидко прикріпити до стіни.
Розміри товару
| |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5903981516414 |
| Артикул | GAP097 |
| Виробник | Garden Point |
| Відкриття | інструкція |
| Глибина | 200 см |
| Граматика | 280 г/м2 |
| Діаметр труби (мм) | Вал 60 мм |
| Матеріал | Алюміній Поліестер 280 г/м2 |
| Розмір упаковки (см) | 299x17.5x15 |
| Ручка | сталевий настінний кронштейн |
| Стан | Нове |
| Ширина | 295 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 560 ₴













