Садова альтанка Мартініка - це виріб, що поєднує в собі функціональність та елегантність, притаманну сучасним конструкціям. В результаті вона не тільки забезпечує відмінне місце для відпочинку на власній ділянці, але і є оригінальною прикрасою саду.
- Міцна конструкція
- Просторий інтер'єр
- Теплоізоляційні полікарбонатні непроникні панелі
За:
- Шатровий дах Альтанки Мартініка забезпечують користувачам захист від опадів або надмірного сонячного світла, так що відпочинок в саду можливий незалежно від поточної погоди.
- Спеціальна конструкція даху забезпечує достатню вентиляціяЦе забезпечує належну циркуляцію повітря в альтанці навіть у спекотні дні.
- Конструкція альтанки пристосована для вітряно i зима умови що переважає в нашому кліматі. Однак важливо пам'ятати, що в періоди сильних снігопадів регулярно бачити з даху надлишок білого пуху.
- Альтанка Мартініка виділяється сучасний дизайн і елегантне оздоблення - він буде чудово виглядати на тлі зелені саду.
- 10 років гарантії
Асамблею:
- Збірка альтанки не є складним завданням і може бути успішно виконана самостійно наприклад, за підтримки інша людина.
- Розташування альтанки "Мартініка" на земельній ділянці не потребує дозволу на будівництво. 1 січня 2017 року стало відомо про зникнення обов'язок повідомлення звести альтанку за 30 днів до початку будівельних робіт.
- Детальні інструкції з монтажу входять до комплекту поставки. Крім того, інструкцію зі збирання можна знайти у вигляді PDF-файлу, який можна завантажити нижче.
Матеріали:
- Конструкція альтанки виготовлена з алюмінію з порошковим покриттям.
- Дизайн має наступний вигляд вітростійкий до 90 км/год і снігове навантаження до 75 кг/м²
- Навпаки, навіс було створено з використанням надзвичайно міцних полікарбонатні панелі (товщина стінки: 6 мм), які мають високу стійкість до механічних пошкоджень.
Приємно це чути!
- Якщо ви не хочете налаштовувати структуру самостійно - виберіть опцію послуга монтажу нашими фахівцями. В даний час ми виконуємо монтаж по всій Польщі.
Дізнайтеся, чому вам варто купити альтанку Мартініка:
Дізнайтеся, чому варто купити альтанку Martinique Palram - Canopia:
Розміри товару
| |
| |
| |
| |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Навіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 7290108130249 |
| Артикул | PAL#702564 |
| Виробник | Canopia by Palram |
| Вага (кг) | 87,8 кг |
| Висота (см) | 274,5 |
| Висота при вході (см) | 210 |
| Водонепроникний | Да |
| Гарантія | 10 років |
| Довжина (см) | 295 |
| Дозвіл на будівництво | Не обов'язково |
| Додатково | Додатково пропонуємо штори та москітну сітку для альтанки. |
| Збірка | Доступно в магазині |
| Колір обкладинки | Коричневий |
| Покрівельний матеріал | Полікарбонат |
| Максимальне навантаження на дах | 75 kg/m2 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Надійність | Стійкість до вітру та снігу |
| Переріз колони (мм) | 55 x 140 |
| Площа поверхні (м2 ) | 12,70 |
| Постановка на якір | Ніжки з гвинтами в комплекті. |
| Рекомендований субстрат | Вирівняна бетонна стяжка, бруківка або фундамент. |
| Розмір упаковки (см) | 1x (295 x 75 x 25) |
| Розміри за запитом | Немає в наявності |
| Серія "Альтанка | Мартініка |
| Стійкість до вітру | 90 км/год |
| Форма | 4-кутний |
| Ширина (см) | 430 |
| Ширина на вході (пост до поста) | 270,5 см/403,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 720 ₴













