Pisa від Garden Point - це велика парасолька з сучасним дизайном. Вона чудово підійде як аксесуар до садового набору для відпочинку.
- Проста встановлення
- Регульований навіс
- Захист від ультрафіолету
За:
- Парасолька Піза оснащена бічний щоглаЦе полегшує маніпуляції з навісом.
- Парасолька підлягає регулювання - положення навісу можна змінювати в залежності від кута нахилу сонця.
- Чудово. захищає від ультрафіолетового випромінювання.
- Діаметр навісу становить 3,5 метра.
- Парасолька обертається навколо 360° навколо власної осі.
Матеріали:
- Рама з порошковим покриттям виготовлена з алюміній.
- Навіс, в свою чергу, є поліестер.
Приємно це чути!
- До набору входять обкладинка за парасольку.
Парасолька Garden Point сіра Pisa 3,5 м
Парасолька Garden Point сіра Pisa 3,5 м
Розміри товару
| |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5908224765932 |
| Артикул | GAP255 |
| База в комплекті | не |
| Виробник | Garden Point |
| Вага | 20 кг |
| Висота (см) | 255 |
| Діаметр | 350 мм |
| Діаметр стовпа | 77x53 мм |
| Кількість спиць | 8 |
| Матеріал | Поліестер |
| Мета | сонце |
| Нога | Сторона |
| Паличка | 77x53 мм |
| Рамка | з алюмінієвим порошковим покриттям |
| Регулювання кута нахилу навісу | Да |
| Розкриття парасольки | колінчастий |
| Товщина матеріалу | 250 г/м2 |
| Форма навісу | круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 060 ₴













