Сучасна, міцна, на довгі роки - металева альтанка Палермо від Palram - Canopia Heat Block зробить відпочинок в саду ще більш комфортним.
- Міцна конструкція
- Непроникні полікарбонатні панелі з технологією Heat Block
- 10 років гарантії
Переваги
- Шатровий дах забезпечує захист від опадів і сонця.
- Конструкція має цілорічний характер. Вона підходить для зимових погодних умов, а максимальне снігове навантаження на навіс становить 100кг/м2.
- Альтанка також витримує пориви сильного вітру до 90 км/год.
- У даху передбачені вентиляційні отвори для припливу свіжого повітря.
- Естетичне оздоблення робить конструкцію чудовою перед будинком.
Збірка:
- Конструкцію можна зібрати самостійно. Бажано залучити другу людину, яка допоможе вам ефективно виконати роботу. Весь процес полегшує інструкція.
- Спеціальний кріпильний комплект дозволяє закріпити альтанку на будь-якій поверхні.
Матеріали:
- Каркас конструкції виготовлений з алюмінію з порошковим покриттям.
- Дах з полікарбонатних панелей (товщиною 6 мм) майже не піддається руйнуванню.
Важливо знати!
- Виробник надає на альтанку Палермо 10-річну гарантію.
- Додатково ви можете придбати москітну сітку та штори, спеціально розроблені для цієї конструкції.
Альтанка Palermo 3000 Palram - Канопія
Альтанка Palermo 3000 Palram - Канопія
Покрокова інструкція, як зібрати альтанку Палермо:
Збірка альтанки Палермо Палрам - Канопія:
Розміри товару
| |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Навіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 7290103123598 |
| Артикул | PAL#702425 |
| Виробник | Canopia by Palram |
| Вага (кг) | 66 кг |
| Висота (см) | 276 |
| Висота при вході (см) | 210 |
| Водонепроникний | Да |
| Довжина (см) | 295 |
| Дозвіл на будівництво | Не обов'язково |
| Додатково | Додатково пропонуємо штори та москітну сітку для альтанки. |
| Збірка | Доступно в магазині |
| Колір обкладинки | Антрацит |
| Покрівельний матеріал | Полікарбонат |
| Максимальне навантаження на дах | 120 kg/m2 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Надійність | Стійкість до вітру та снігу |
| Переріз колони (мм) | 55 x 140 |
| Площа поверхні (м2 ) | 8,7 |
| Постановка на якір | Ніжки з гвинтами в комплекті. |
| Рекомендований субстрат | Вирівняна бетонна стяжка, бруківка або фундамент. |
| Розмір упаковки (см) | 287x72.5x17.5 см |
| Розміри за запитом | Немає в наявності |
| Серія "Альтанка | Палермо |
| Стійкість до вітру | 90 км/год |
| Форма | 4-кутний |
| Ширина (см) | 295 |
| Ширина на вході (пост до поста) | 270,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 530 ₴













