Glory – це теплиця з полікарбонату, якої практичність та розмір корисної площі задовольнить навіть професіоналів. Окрім того, її також цінують за бездоганний дизайн.
- Полікарбонат + алюміній
- 100% захист від УФ-випромінювання
- Висока світлопроникність
Переваги:
- Теплиця Glory відмінно себе показує о будь-якій порі року і при всіх погодних умовах – її конструкція витримує навіть сильний вітер і значне снігове навантаження.
- Широкі вхідні двері зачиняються на ключ.
- На двосхилому даху знаходяться 4 відкидні мансардні вікна, оснащені автоматичними відкривачами. В бічній частині теплиці розташоване додаткове вікно з жалюзі, яке покращує циркуляцію повітря та полегшує контроль рівня температури і вологості всередині теплиці.
- Матові листи розсіюють сонячне світло і надають відмінний захист від ультрафіолетового випромінювання.
- Двосхилий дах надає додатковий простір, завдяки чому теплиця вирізняється комфортними умовами для праці, а високі рослини отримують достатньо місця для росту.
- Для відведення та збору дощової води конструкція обладнана ринвами.
- Комплект анкерів і фундамент є частиною комплекту.
Збірка:
- Час збірки силами 2 осіб становить приблизно 6-8 годин. Модульні листи та уніфіковані профілі забезпечують простоту та інтуїтивність збірки.
Матеріали:
- Каркас стійкий до корозії та виготовлений з товстого, армованого алюмінію.
- Стіни та дах виготовлено з листів з небиткого стільникового полікарбонату товщиною 10 мм.
- Фундаментну основу виготовлено з гальванізованої сталі.
Варто це знати!
- На виріб надається гарантія 10 років.
Презентація продукту у відео:
Теплиця з полікарбонату Glory Palram - Canopia
Розміри товару
| |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 7290108130164 |
| Артикул | PAL8x20#702210 |
| Виробник | Canopia by Palram |
| Будівельний матеріал | Алюміній |
| Вага (кг) | 186 |
| Висота (см) | 268,5 |
| Водосток | Да |
| Гарантія | 10 років |
| Дахове вікно (шт) | 4 + жалюзійне вікно |
| Двері з ручкою | Да |
| Довжина (см) | 603 |
| Максимальне навантаження | 100 кг/м2 |
| Матеріал стін | Полікарбонат |
| Монтаж панелей | Сліпони |
| Надійність | Стійкість до вітру та снігу |
| Площа поверхні (м2 ) | 14,71 |
| Постановка на якір | Ми рекомендуємо закріпити раму на твердій поверхні або за допомогою анкерів, які можна придбати окремо. |
| Рекомендований субстрат | Вирівняний і вимощений ґрунт, бетонний або цегляний фундамент. |
| Розмір дверей (см) | 80,5 x 185 |
| Розмір упаковки (см) | 3x (211 x 66 x 18); 1x (243 x 55 x 14); 1x (208 x 69 x 30) |
| Світлопроникність | 79% |
| Стійкість до вітру | 100 км/год |
| Тип полікарбонату | Метт. |
| Товщина полікарбонату | 10 мм камерний |
| Фундація | Оцинкована сталь (0,7 мм) |
| Час збірки | 2 особи 6-8 годин |
| Ширина (см) | 244,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 110 ₴













