Azalea від CoverTech - це цілорічна алюмінієва теплиця, стійка практично до будь-яких погодних умов. Вона створює належні умови для росту рослин.
- Стійкість до корозійних процесів
- Відмінні теплоізоляційні властивості
- Простий монтаж
За:
- Теплиця - це стійкий до погодних факторів.
- Він має вбудовані водостоки відведення дощової води.
- Широкий двері удвічі розташовані на зручних слайдах.
- Завдяки вікна дах ви можете регулювати рівень вологості та температуру всередині.
- До комплекту входить аксесуари за якірне кріплення будівництво в землі.
- Двері можна закрити самостійно за адресою навісний замок (для нього в замку передбачено отвір).
Матеріали:
- Каркас складається з профілів, виготовлених з корозійностійких анодований алюміній.
- Стіни були виготовлені з матового двокамерний полікарбонат.
- Фонд був створений з оцинкований сталь.
Приємно це чути!
- Приблизно 2 людини будуть встановлювати теплицю. 3-4 години. Монтаж відбувається плавно завдяки тому, що панелі вставляються в профілі.
Розміри товару
| |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Теплиця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | CoverTech |
| Максимальне навантаження | 25 кг/м2 |
| Артикул | CT020 |
| Вага (кг) | 89 |
| EAN | 5903981513833 |
| Довжина (см) | 428 |
| Висота (см) | 249 |
| Площа поверхні (м2 ) | 13,18 |
| Будівельний матеріал | Алюміній |
| Ширина (см) | 308 |
| Розмір упаковки (см) | 1x (315 x 28 x 25); 1x (190 x 78 x 17) |
| Висота в козирку (мм) | 157 см |
| Водосток | так, інтегровано в профіль |
| Товщина полікарбонату | Камерний 4 мм |
| Час збірки | 2 особи 3-4 години |
| Двері з ручкою | Немає |
| Матеріал стін | Полікарбонат |
| Розмір дверей (см) | 150 x 186 |
| Стійкість до вітру | 50 км/год |
| Тип полікарбонату | Метт. |
| Дахове вікно (шт) | 4 |
| Монтаж панелей | Сліпони |
| Фундація | Да |
| Теплична серія | Азалія |
| Рекомендований субстрат | Вирівняний і вимощений ґрунт, бетонний або цегляний фундамент. |
| Постановка на якір | Ми рекомендуємо закріпити раму на твердій поверхні або за допомогою анкерів, які можна придбати окремо. |
| Місце для навісного замка | Да |
| Надійність | Стійкість до вітру та снігу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 999 ₴













