Malaga від Garden Point - це мінімалістична терасна пергола, спроектована в сучасному стилі.
- Сталева рама
- Простий монтаж
- Мінімалістичний дизайн
За:
- Пергола може бути прикріпити До підкладки завдяки монтажним штифтам, що входять до комплекту. Це робить конструкцію більш стійкою.
- Положення даху і стін залежить від регулювання.
- Пергола (крім самого навісу) може залишатися зовні через цілий рік.
- Це легко в прибиранні.
Матеріали:
- Каркас перголи складається з стальз порошковим покриттям.
- Форми даху поліестер тканина, яка має вагу 160 г/м2.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 5903981514038 |
| Артикул | GAP557 |
| Виробник | Garden Point |
| Висота (см) | 230 |
| Висота при вході (см) | 220 |
| Водонепроникний | Немає |
| Довжина (см) | 400 |
| Запасні частини | Ми пропонуємо продаж запасні частини для павільйонів і пергол Garden Point |
| Збірка | Власні сили |
| Колір обкладинки | Антрацит |
| Покрівельний матеріал | поліестер 160 г/м2 |
| Матеріал рами | Сталь |
| Нижній колонтитул | 12 см |
| Переріз колони (мм) | 60 x 60 |
| Площа поверхні (м2 ) | 12 |
| Розміри за запитом | Немає в наявності |
| Складаний дах | не |
| Стан | Нове |
| Товщина профілю | поперечна балка 6x3см |
| Форма | 4-кутний |
| Ширина (см) | 295 |
| Ширина на вході (пост до поста) | 287 см / 392 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 180 ₴













